Sosyal Medya Uzmanlığı Sektör Lideri

Sosyal Medya Uzmanı Ajans En iyi Ajans
Sosyal Medya asistanlığı hizmeti ile mükemmel olarak yönetilen sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla firma topluluğunuz ve potansiyel müşterileriniz ile iletişim kurun!
facebook reklamlarınız ve sürekli hazırlanan muhteşem video ve grafik gönderiler ile profesyonel 618Media dijital pazarlama ekibi isminizi tüm Almanya’ya ulaştırsın!
Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve hatta Pinterest gibi tüm sosyal medya alanlarında eş zamanlı olarak ilgilenilen hesaplarınız ile en yüksek isim bilinirliği elde edin…
Sosyal Medya Yönetiminde Sektör Lideri ile çalışın, farkı görün.
Sosyal Medya Danışmanlığı ile Markanızı Büyütün!
ÇAĞIMIZIN YÜKSELEN UÇAN TRENDİ SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI
Sosyal Medya ile Daha Yaygın!
Sosyal Medya yönetiminizin uzmanlar tarafından geliştirilmesi, müşterilerinizin gözündeki içerik kalitenizi ve gücünüzü arttırırken aynı zamanda şirketiniz ve hizmetleriniz doğrultusunda topluluğu iletişim de en etkili iletişim yolu olur.
Profesyonel hazırlanmış görseller, göz alıcı animasyon videolarınızı topluluğunuz ile buluşturun!
En seçkin dijital dönüşüm ekibi ile 618 Media’nın eşsiz partnerleri yanında sizde yerinizi alın ve sosyal medya uzmanı bir ajans ile en yüksek verimliliği elde edin…
Her şirkete uygun ve her bütçeye hazırladığımız sosyal medya danışmanlık paketlerine göz atıp, dönemimizin en kusursuz iletişim kanalını 618Medya dijital pazarlama ekibinin ellerine bırakın.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZIN YÖNETİMİ EMİN ELLERDE
Sosyal Medya Ajansımızın ve Firmanızın Ürettiklerini Birleştirelim
Sosyal medyadaki esneklik, bazen şirketler için süper büyük bir satış aracı olabilirken, diğer bir çok firma için ise marka prestiji ve partner ile bağlantının arttırılması için en doğru araç olarak kullanılabilir, sizde isminizi sosyal medya uzmanları ve iyi bir sosyal medya asistanı ile güçlüler arasına katın!
618Medya’nın sosyal medya uzmanlığı hizmeti ile tüm Almanya’da görünür olabilirsiniz…
Güçlü İçerik Paylaşımı
Her gün Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro gibi yazılımlarla profesyonel olarak hazırlanmış görsellerinizi hayran kitlenize gösteririz, böylelikle halkın ilgisini çekebilir, sizi takip edenlerin beğenisini kazanabilirsiniz.
Kampanya Yönetimi
Sosyal Medya yarışmaları ile çok küçük maliyetler ile müşterilerinizle ilişki kurabilir, şirketinizin ve hizmetlerinizin hayranlarınıza sevdirebilirsiniz...
Pinterest Reklamları
Sosyal Medya reklamları ile sınırlarınızın dışına çıkabilir, tanınmadığınız çevrelerde de başarı elde edebilirsiniz, üstelik belirli 618 media bir bütçeye kadar ek reklam yönetim ücreti ödemezsiniz...
Twitter Düzenlemesi
Sosyal Medya hesaplarınızı düzenler, doğru bağlantı, düzenlemeleri ve optimizasyonu yapar, özel hazırlanmış içerikler ile uzman bir yapı kurarız...
Halkla Doğrudan İletişim
Sosyal medya danışmanlığı hizmeti aldığınızda topluluğunuz ile doğrudan iletişim kurabilir, aldığınız feedbackler, istek ve öneriler ile müşteri memnuniyeti ve isim bilinirliğinizde 10' kata kadar artış elde edebilirsiniz...
Detaylı Erişim Raporu
İçeriklerinizin ve reklamlarınızın ulaşımını, aldığınız geri dönüşleri, ücretlerinizi ve şuan ki Sosyal Medya konumunuzu raporlayabiliriz, böylelikle görsellerinizi düzenlemeniz oldukça kolay olur.
ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ SOSYAL MEDYA PROĞRAMLARI
Gerçek Sosyal Medya Danışmanı!
Sosyal Medya Üyelikleriniz her ne kadar gerçek insanlar tarafından yönetilse de, 618 Media içinde özel geliştirilmiş yazılımlar ile sosyal medya üyeliklerinizin geliştirilmesi sağlanır.
Firma görüşümüze göre en önem verdiğimiz şey bir katma değer yaratmak ve sizin yapabileceklerinizden daha güçlü ve büyük şeyler yaparak aldığımız parayı sonuna kadar hak etmektir.
Özel yazılımlarımız ve 7/24 çalışan sunucularımız ile sosyal medya üyeliklerinizi sürekli analiz eder, kitlenizin büyümesini sağlarız, yapay zeka yazılımlar ve gelişmiş algoritmalar ile twitter reklamlarınızı oluştururken çok özel reklam stratejileri ile “tanıtım yap” butonu ile verilen tanıtımlara göre bir kaç adım önde oluruz.
Gelişmiş web tabanlı programlar ile sosyal medya hesaplarınızı yönetir, eş zamanlı sosyal medya paylaşımları ile saatler sürecek işlerinizi bir kaç dakikada sonuca ulaştırırız.
Dijital pazarlama uzmanları, algoritmik reklam yönetimi ve uzman yazılımcı kadrosu ile 618 Media size hizmet vermeye hazır!
Dünyanın en iyi sosyal medya ajansından
EŞZAMANLI VE ÇOKLU SOSYAL MEDYA ASİSTANLIĞI
Dünyanın En Büyük Sosyal Medya Ağlarındaki Güçlü ve Profesyonel Yaklaşımımız İle Hedeflerinize ve İnsanlara Daha Yakın Olun...
Eş zamanlı sosyal medya yönetimi ile potansiyel müşterilerinizi tüm sosyal medya platformlarında yakalayın ve isim bilinirliğinizi en yüksek düzeye ulaştırın, üstelik sosyal medya uzmanlığı için her platform başına ayrı ayrı ek maliyet ödemezsiniz!
Bulunduğunuz piyasada bilinen bir firma olmanın yolu, profesyonel sosyal medya yönetimi ile mümkün!
Gerçek bir sosyal medya ajansı ile çalışın!
Sektördeki konumunuzu belirleyin
Sektörünüzdeki başarı hedeflerinizi belirleyip rakiplerinizi analiz edin, istediğiniz yere hemen ulaşın!
Halkın ile eş zamanlı iletişim kurun.
İnsanların istek ve önerilerine anında yanıt verebilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.
Potansiyel Alıcıları Keşfedin
Facebook reklamları ile şuan sizi tanımamış potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, ününüzü arttırabilirsiniz.
Performansınızı Yükseltin
Aldığınız feedback oluşturduğunuz doğru ve yanlışları tespit edebilir, performansınızı güçlendirebilirsiniz.
Sosyal Medya hesaplarınızı ajansına emanet edin!
Sosyal Medya Ajansı hakkında bilgi almak ve sosyal medya uzmanlarının yeteneklerini görmek için websitemizdeki formu doldurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *